ନ୍ୟୁଜ୍

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋର ଟ୍ରେଲର

ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋର ଟ୍ରେଲର । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଓ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋଙ୍କ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଜମିଦାର-ଭିକାରୀର କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି ।

ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ସେଟ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଜଣେ ଭିକାରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ବିଗ୍ ବି ଏକ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହାଭେଲି, ଫାତିମା ମହଲରେ ମାଲିକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଶୋଜିତ ସିର୍କରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଜୁନ୍ 12 ରେ ଏକ ମୋବାଇଲ ଆପରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି । ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋର ଟ୍ରେଲରଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଦାର ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଏବଂ ଅମିତାଭ ପରସ୍ପରକୁ ଖୋଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଉଭୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି । ଏହାସହ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶୋଜିତ ସିର୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଲରିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁଲାବୋ ସାଇଟାବୋ ପୂର୍ବରୁ ଏପ୍ରିଲ 17 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଯୋଜନା ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ତାହା ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ନିକଟରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମକୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top