ଦେଶ

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ହାତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ପଦ୍ମ ଫୁଲ

ମୁମ୍ବାଇ:  ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାଗବତ ସିଂ କୋଶାରିଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଏହି ବୈଠକ ପ୍ରାୟ 45 ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା।  କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲଡୋଜର ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ପରେ ସେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ (ରାଜ୍ୟପାଳ) ଏଠାର ଅଭିଭାବକ ଅଟନ୍ତି। ରାଜନୀତିରେ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ମୋତେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟପାଳ  ମୋତେ ଝିଅ  ଭାବରେ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ। ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବି। ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ହାତରେ  ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ ।

ତେବେ ଏପରି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି ଯେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ  ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ପ୍ରତି ନିଜର ଇଚ୍ଛା ବ୍ୟକ୍ତ  କରୁଛନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ, ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା କୋଶିଆରିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ, ତାଙ୍କ ହାତରେ ଦୁଇଟି କମଲ ଫୁଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।​| ଏହା ସେହି କଳ୍ପନାକୁ ଦୃଢ କରୁଛି ଯାହା କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ୱାତ ‘ପଦ୍ମ’କୁ ଧରିପାରନ୍ତି ।  ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଅତୀତରେ ଜଣେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଜେପିକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ।

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top