ଅପରାଧ

ଆଜି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପୁଣି ଏନସିବିର ପଚରାଉଚରା, ଗିରଫ ହେବାର ରହିଛି ସମ୍ଭାବନା

ମୁମ୍ବାଇ:  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରଠାରୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଆକ୍ସନ୍ ମୋଡରେ ଅଛି। ରବିବାର ଦିନ ଏନସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ପଚରାଉଚୁରାରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ  ବେପାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିଛି।

ପ୍ରଥମ ଦିନର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ମଧ୍ୟ ରିୟାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆଜି ରିୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇପାରେ। ତାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ଦେଖି ରିୟା ଓକିଲ ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦେ ପୂର୍ବରୁ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗିରଫ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଶୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ରିୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଣିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଡ୍ରଗ୍ସ ସହ ଜଡିତ ଚାଟ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ, ଯାହାକି ଆହୁରି ଅନେକ ବଡ ଖୁଲାସା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଏନସିବି ରବିବାର ଦିନ ଶୋଭିକ୍, ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। ରିୟାଙ୍କୁ ମୁହାଁମୁହିଁ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏନସିବି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି ଦୃଢ ପ୍ରମାଣ ରଖିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top