ଦେଶ

ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ 70 ତମ ଜନ୍ମଦିନ, ସେବା ସପ୍ତାହ ଭାବେ ପାଳନ କରୁଛି ବିଜେପି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ 70 ତମ ଜନ୍ମଦିନ। ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଏଥିପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ବିଜେପି ସେବା ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯାହା 14 ରୁ 20 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ।   ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଆୟୋଜିତ ସେବା ସପ୍ତାହରେ, ମଣ୍ଡଳରୁ ବୁଥ ସ୍ତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ୟୁନିଟର କର୍ମଚାରୀମାନେ ନିଜ ନିଜ ସ୍ଥାନରେ ବିଭିନ୍ନ ସେବା କରିବେ। ଏହି  ରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଦଳର ସଭାପତି ଜେପି ନାଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଫଳ ବଣ୍ଟନ ହେଉ, ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପୁସ୍ତକ ଯୋଗାଇବା ହେଉ, ରକ୍ତଦାନ ଭଳି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠାରେ କରାଯିବ।

14 ରୁ 20 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଦେଶବ୍ୟାପୀ ‘ସେବା ସପ୍ତାହ’ ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଜେପି ନାଡା ସମସ୍ତ ସାଂଗଠନିକ ୟୁନିଟ୍ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୃଥକ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ 70 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ବିଜେପି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ‘ସେବା ସପ୍ତାହ’ର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅବସରରେ ଦଳର ସଭାପତି ଜେପି ନାଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଇ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଜନସେବାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top