ଅପରାଧ

ରିୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ, ସ୍ୱୀକାର କଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଦୀପେଶ

ମୁମ୍ବାଇ:  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ। ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ରାତିସାରା ଦୀପେଶଙ୍କ ସହ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି। ଦୀପ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦୀପେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଘର ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମଗାଯାଇଥିଲା। ଦୀପେଶଙ୍କ ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସାକ୍ଷ୍ୟ ପରେ ଆଜି ଏନସିବି ଟିମ୍ ରିୟା ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଡକାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କୁହାଯାଇପାରେ।

ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ବିଷୟରେ ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ କିଛି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ରିୟାଙ୍କ ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏନସିବିର ଟିମ୍ ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ ଆଜି ରିୟାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଏନସିବି ଟିମ୍ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସର ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ନେବ।

ଏଠି କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ରିୟାଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି କଡା ପଚରାଉଚରା  କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ମିରାଣ୍ଡା, ଶୋଭିକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ  ବିଷୟରେ  ହ୍ୱାଟସ୍ଆପ୍ ଚାଟ୍ ବିଷୟରେ ଏନସିବି ପଚାରିବ। ଏହା ସହିତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଯେହେତୁ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ରିମାଣ୍ଡରେ ନିଆଯାଇଛି, ରିୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଜୋର ଧରିଛି। କାରଣ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ ରିୟାଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି।

ଏଠି କହିରଖୁଛ ଯେ, ଏନସିବି ଶୁକ୍ରବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ଅନେକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲା ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମେତ କିଛି ଡ୍ରଗ୍ସ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଘରେ ରେଡ୍‌ କରିଥିଲା। ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ 7 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିରେ ସାମୁଏଲ, କରଣ, କାଇଜାନ, ଦୀପେଶ ଏବଂ ଜାଇଡଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଦୀପେଶଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି NDPS ଆକ୍ଟର ଧାରା 67 ଅନୁଯାୟୀ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ଏବଂ  NDPS ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଆଜି  ଏହି ମାମଲା କେଉଁ  ମୋଡ଼ ନେଉଛି, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା |

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top