ଅପରାଧ

ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍‌ସନ ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ କହିଲେ- ‘ସିବିଆଇ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ’

ମୁମ୍ବାଇ:  ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହା ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କୀର୍ତ୍ତୀ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ଅପରାଧ ବୋଲି ଶ୍ୱେତା ସିଂ କୀର୍ତ୍ତୀ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସିବିଆଇ ଏହା ଉପରେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍। ତେବେ ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା କେବେବି ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ରିୟାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଚାଟ୍ ବିଷୟରେ  ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ନିକଟରେ  ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସୂଚନା ରହିଛି, ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ରେ ମିରାଣ୍ଡା ସୁଶି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାଟ୍‌ରେ ଲେଖିଥିଲେ – ହାଏ ରିୟା, ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରାୟ ସରିଯାଇଛି। ମିରାଣ୍ଡା ତା’ପରେ ଲେଖନ୍ତି – ଆମେ ଏହାକୁ ଶୋଭିକ୍ଙଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ନେଇପାରିବା, କିନ୍ତୁ  ତାଙ୍କ ପାଖରେ  କେବଳ ହ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ବଡ୍‌ ଅଛି ।

25 ନଭେମ୍ବର 2019 ରେ, ରିୟା ଜୟା ଶାହାଙ୍କୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାରେ ଲେଖିଥିଲେ – କେବଳ କଫି, ଚା କିମ୍ବା ପାଣିରେ 4 ବୁନ୍ଦା ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ପିଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ… ଆପଣଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ 30 ରୁ 40 ମିନିଟ୍ ଦେବାକୁ ପଡିବ  । ତେବେ ପରେ ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ।  ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପାଖରେ ଥିବ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଇଡି ସିବିଆଇ ସହିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ବାଣ୍ଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ତଥା ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top