ଅପରାଧ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲା: ଆଜି ପୁଣି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ ସିବିଆଇ

ମୁମ୍ବାଇ:  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି ।  ରବିବାର ଦିନ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଦିନ ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସିବିଆଇ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ 10 ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରିଥିବାବେଳେ ଶନିବାର ଦିନ ସାତ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ, ରିୟାଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 26 ଘଣ୍ଟା ଧରି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି। ଆଜି ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସିବିଆଇ ପୁଣି ରିୟାଙ୍କୁ ଡାକିଛି।

ରିୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଇଡି ଆଜି ଗୌରବ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ। ରିୟାଙ୍କ ଚାଟ୍‌ରେ ଗୌରବଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା। ଗୌରବ ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି। ବିମାନବନ୍ଦରରେ ମିଡିଆ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଗୌରବ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ମୁଁ କେବେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଭେଟି ନାହିଁ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ (ରିୟା) 2017 ରେ ଭେଟିଥିଲି  ।

ସିବିଆଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ମିତୁଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଡକାଯାଇ ନାହିଁ  । ଏହା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ଯଦି ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଦଳ ସେମାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ରିୟା, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି, ନୀରଜ ସିଂ, ଦୀପେଶଙ୍କୁ ମୁହାଁମୁହିଁ କରାଯିବ।

ରବିବାର ଦିନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ସିବିଆଇ ଅଧିକାରୀ ନୁପୁର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ସହ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ରିୟାଙ୍କ ଆଚରଣ ସିବିଆଇ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ନଥିଲା।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top