ଅପରାଧ

ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ରାତି କାଟିଲେ ରିୟା, ପାଖ କୋଠରିରେ ଅଛନ୍ତି ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ବିତାଇଛନ୍ତି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ 14 ଦିନ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇର ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଜେଲର ତଳ ମହଲାରେ ଏକ ଅଲଗା କୋଠରୀରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ତେବେ  ରିୟାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଜେଲ୍‌ରେ  ରଖାଯାଇଛି  ସେହି ଜେଲ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଶିନା ବୋରା ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଅଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କ କକ୍ଷ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ନିକଟରେ | ଏହି କକ୍ଷଟି ଏକ ଲକ୍ଅପ୍ ପରି  । ତିନୋଟି ପାର୍ଶ୍ୱରେ କାନ୍ଥ ଅଛି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗ୍ରିଲ୍ ଅଛି  । ଏହି ସେଲ୍ ଜେଲର ସର୍କଲ୍ -1 ରେ ଅଛି  ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବୁଧବାର ଦିନ ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସାଧାରଣ ବ୍ୟାରେକକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରିୟାଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଭିନ୍ନ କୋଠରୀକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ 6 ଟାରେ ରିୟାଙ୍କୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଦିଆଯାଇଥିଲା  । ରିୟାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ରୁଟି, ଭାତ, ମସୁର ଡାଲି ଏବଂ ତରକାରି ପରିବେଷଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳ 6 ଟାରେ ଉଠିବା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ  ପ୍ରାୟ 10 ଟା ଜଳଖିଆ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯିବ  । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର କକ୍ଷକୁ ପଠାଯିବ  ।

ଏଠିକହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ 14 ଦିନ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ ରାତିରେ ଏନସିବି ଲକଅପ୍ ରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଏଥି ସହ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନେଶିନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top