ଦେଶ

ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଭଉଣୀ

ମୁମ୍ବାଇ:  ପ୍ରତିଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସୁଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାର ତୁରନ୍ତ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି। ଆମେ ଭାରତର ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଏବଂ ଯେଣୌସି ମୂଲ୍ୟରେ ନ୍ୟାୟ ଆଶା କରୁ  । #ଜଷ୍ଟିସ୍ ଫର୍ ସୁଶାନ୍ତ # ସତ୍ୟମେଭା ଜୟତ୍ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ୱେତା ଲେଖିଛନ୍ତି- ପ୍ରିୟ ସାର୍, ମୋର ହୃଦୟ କହୁଛି ଯେ ତୁମେ ସତ୍ୟ ଏବଂ ସତ୍ୟ ସହିତ ଛିଡା ହୁଅ ।  ଆମେ ଅତି ସରଳ ଓ ଏକ ସାଧାରଣ ପରିବାରରୁ ଆସିଛୁ  । ବଲିଉଡରେ ଥିବାବେଳେ ମୋ ଭାଇଙ୍କର କୌଣସି ଗଡଫାଦର ନଥିଲେ ଏବଂ ଆମର ମଧ୍ୟ ନାହିଁ  । ତୁମକୁ ମୋର ଅନୁରୋଧ ହେଉଛି ଏହି ମାମଲାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ ସବୁକିଛି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ତଦନ୍ତ ହେଉ । ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରମାଣର କୁ ଜାଣି ଶୁଣି ନଷ୍ଟ ନ କରାଯାଉ ।

ଏଠି କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଭଗବାନଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ – ଆସନ୍ତୁ ଏକତ୍ର ହେବା, ସତ୍ୟ ପାଇଁ ଏକାଠି ଠିଆ ହେବା । #ଇଣ୍ଡିଆଫରସୁଶାନ୍ତ # ଗଡପ୍ଲିଜହେଲ୍ପଅସ ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

To Top